خوانندگان رپ ایرانی

خوانندگان رپ ایرانی

خوانندگان رپ ایرانی

لیست خوانندگان رپ فارس نسل 1

در نسل یک رپ فارس بسیاری از خوانندگان معروف مشهور قرار دارند که پایه گذار سبک رپ بوده اند که می توان آن ها را به این گونه نام برد که در این نسل حصین، هیچکس، پیشرو، یاس، علی اوج، بهرام، سامان ویلسون، سهراب ام جی، مهراد هیدن و سیجل و جی جی قرار دارند که بعد از مدت کوتاهی غرفان به این نسل پیوسته شد. جالب است بدانید که سبک رپ کردن تمامی افراد نسل یک با هم متفاوت است و بسیاری از سبک ها را وارد عرصه موسیقی کرده اند که در نسل های بعدی مورد استفاده دیگر افراد قرار گرفته است.

لیست خوانندگان رپ فارس نسل 2

رپر های نسل دوم با استعداد فوق العاده ای وارد صنعت موسیقی شدند و پیشرفت چشمگیری داشتند که می توان از صادق، شایع، تی دی، جی دال، پایا، رض،سوگند، جاستینا، سپهر خلسه، لیتو نام برد و همان طور که می دانید با ورود این نسل به رپ فارس، این سبک شکل جدیدی به خود گرفت که بسیار دارای مخاطب بود.

لیست خوانندگان رپ فارس نسل 3

در نسل سوم رپ فارس سبک های بسیار نوینی ارائه شد و بسیاری از افرادی که در این نسل در حال فعالیت هستند جز ثروتمند ترین خونندگان می باشند که می توان از سامی لو، پدی ای، آرتا، کوروش وانتونز، رها، گروه اپیکور، خشایار اس آر،سینا ساعی، سینا مافی، پوبون نام برد و این افراد دارای سبک های بسیار متفاوتی از دیگر نسل ها می باشند و روز به روز در حال پیشرفت های چشمگیری هستند وبسیاری از رکورد ها را از ان خود کرده اند.