همسر دیوید بکهام درباره‌ی عدم همراهی‌اش با گروه Spice Girls توضیح داد

متن خبر

همسرِ «دیوید بکهام» درباره‌ی عدم همراهی‌اش با گروه Spice Girls توضیح داد:

ویکتوریا بکهام: همه چیز تغییر کرده و بهتر است تا روی خانواده و شرکتم تمرکز کنم

گروه Spice Girls به تازگی در حالی تور خداحافظی خود را برگزار کرد که «ویکتوریا بکهام» آنان را همراهی نکرد؛ حالا این خواننده‌ی سابقِ پاپ در گفت‌وگو با مجله Vogue آلمان درباره‌ی این تصمیم توضیح داده است و دلیلِ آن را تمرکزش بر روی خانواده و شرکتش دانسته است.

همسرِ «دیوید بکهام» در این باره می‌گوید: «همراهی نکردن دوباره با گروه اسپایس گرلز خیلی شجاعت می‌خواست؛ اما فکر کردم هم‌اکنون همه چیز تغییر کرده و بهتر است تا  روی خانواده و شرکتم تمرکز کنم. من حالا 45 ساله‌ام و از آنچه هستم، بسیار خوشحالم. البته وقتی اجرای دوباره‌ی هم تیمی‌هایم را دیدم، احساس کردم که بخشی از من آنجا باقی مانده. چه بخواهم چه نه، اسپایس گرلز همیشه بخشی از زندگی من خواهد بود.»

این گروه در زمانی که کار خود را آغاز کرد، متشکل از پنج دختر جوان بود که با ارائه ترانه «Wannabe» (تقلید کار) به شهرت رسیدند و بعد از 24 سال، قرار شد تا یک بار دیگر و برای آخرین بار، ترانه‌های قدیمی خود را اجرا کنند؛ اما «ویکتوریا بکهام» با وجود اصرارِ دیگر اعضای گروه، حاضر به همکاری با آنان نشد.

اولین بار در سال ۲۰۱۵ اعلام شد که این گروه ۵ نفره می‌خواهند به مناسبت بیست سالگی اولین آهنگ‌شان در سالِ 2016 به اجرای برنامه بپردازند که البته این اتفاق محقق نشد؛ این گروه یکبار دیگر نیز در سال ۲۰۰۷ با یک آهنگ جدید با عنوان «Headlines» قصد بازگشت به عرصه موسیقی را داشتند که با شکست مواجه شده و با قرار گرفتن در رتبه ۲۰اُم پرفروش ترین آهنگ های ماه بریتانیا، شاهد فروش تنها ۵٫۰۰۰ نسخه بود.

متن کامل خبر
کد خبر : 291
اشتراک گذاری
لایک
بدون دیدگاه
302 نفر
۹۹/۰۵/۲۳
ثبت نام کنید !